Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek a...

Szerintetek felvesznek a Corvin Mátyás Gimnáziumba? (16. ker)

Figyelt kérdés

Szóval 57p lett a felvételin 66p viszek a suliba.Megjelölt szakok:Nyek,Emelt angol

Összesen:123p van.Behívtak szóbelizni.Szerintetek felvesznek valamelyik nyelves szakra?

2.A zrínyi Miklós gimnáziumkt us megjelöltem(10.ker)Melyik a jobb suli Corvin vagy a Zrínyi tényleg gyenge suli a Zrínyi? A válaszokat előre is köszönöm.


2020. márc. 1. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt megnézhetsz pár adatot a sulikról

pl. hányan jelentkeztek, hányat vettek fel, az ideiglenes rangsorból hányadik volt az utolsó bejutó, milyenek a diákok érettségi eredményei stb.


A Corvin elvileg egy hajszállal talán "erősebb", de mivel rokonom járt oda, azt tudom mondani, az is harmatgyenge, és ha nem tanulsz sulin kívül nyelvet (nyeken is), illetve azokat a tárgyakat, amikkel tovább fogsz tanulni, kb. sehova nem fognak felvenni:(

2020. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Tisztában vagyok,hogy a sulin kívül is tanulni kell.Remélem hogy felvesznek, az jó lenne
2020. márc. 1. 13:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Szóval ma voltam szóbelizni a Corvinba egészen jól ment.123p van eddig szóbeli nélkül.Ugye leírtam hogy nyek, emelt angol, és Humán tagozatot jelöltem meg.Mennyi az esélye higy fölvesznek valamelyikre?
2020. márc. 4. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Hanyadik vagy az ideiglenes listán ?
2020. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

147 vagyok Humánom a nyelvis osztályokról márlemondtam 200+ ez a Corvin

108. Vagyok a Zrínyiben a idegenforgalmon

174.nyeken itt asszem 500 emberől vagyok kb.

2020. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Marika79 válasza:

Szia!

Végül felvettek valamelyikbe?

2021. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!