Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fel fognak így venni?

Fel fognak így venni?

Figyelt kérdés
JAG-ba szeretnek menni 170 pontom van a 200 bol és abba az osztályba ahova a legjobban szeretnek menni ott 147. Vagyok és oda 10 embert vesznek fel. Van egy olyan tagozat is bejelolve ahova szinten 10 embert vesznek fel és ott 99. Vagyok. Az elsőbe szeretnek menni, van esélyem?

2020. márc. 7. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megnézheted, hogy az egyes osztályokba az utóbbi 2 évben hányadik volt az ideiglenes rangsorból az utolsó bejutó

2020. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felvizsga.eu oldalon kalkulátort nézd meg!
2020. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat, azokat az oldalakat már vagy 50x átnéztem. Ha ideiglenesen kb. 100. Vagyok arra van esély hogy 90 ember kiesik előlem?
2020. márc. 7. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély, de erre nem lehet most biztosat mondani. Hiába írsz ki kérdéseket ezügyben senki sem fog tudni adni neked megnyugtató választ.

Van B terved?

2020. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, van B tervem, sőt, C is. Azért ha valaki megtud valamit kérem írja le!
2020. márc. 7. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp se szedd ki a sorrendből ha első helyre írtad, mert ha az előző évek alapján még bejutó lettél volna, akkor esély most is van. Ráadásul ezt csak április végére tudod majd megválaszolni magadnak, mert csak akkor derül ki végleg. A JAG is olyan mint a legtöbb iskola, hogy mindenki beírja, de mellette még sok mást is. Nem lehet tudni az ideiglenes rangsorból hogy ki hány helyet jelölt meg és hányadik helyen. Az iskolák sem tudják, ez csak a központi besorolás után derül ki, mikor mindenki a jelölési sorrend szerint a helyére kerül! Pl. A Petőfi általános tagozatra tavaly a kétszáz-sokadik még bekerült...
2020. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdező vagyok csak másik fiókkal. FELVETTEK z első helyen beírt "osztályba", oda ahol eredetileg 147. Voltam. És a 8. Helyen! Mondjuk a 10-ből, de legalább felvettek!
2020. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!