Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nemzetközi gazdálk...

Szerintetek nemzetközi gazdálkodást az ELTE-n, vagy a BME-n érdemesebb tanulni? Melyik diploma ér többet?

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjátok, hogy inkább a BCE vagy a BGE, mert azok sajnos kiestek.

2020. márc. 8. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon mellélőni egyikkel se lehet, mindkettőnek jó hírneve van. Ha jól tudom az ELTE-s oktatógárda nagy része ráadásul a BME-ről jött át/ott is tanít, szóval minőségre is hasonló lehet a 2 képzés. Én a helyedben megnézném a mintatanterveket, és arra mennék, amelyiknek jobban tetszik a felépítése, esetleg utánanéznék milyen órán kívüli elfoglaltsági lehetőségek, diákkörök, szakkolik vannak, amik érdekelhetnek.
2020. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem BME. Bár én a BGE-n vagyok, itt is elég jó, már a 2. nagyon neves cégnél vagyok gyakornok.

Legtöbb barátom BME-re jár, csak jókat hallok tőlük. ELTE-t nem tudom.

2020. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem Elte gti.
2020. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 varga denes ***** válasza:
57%
Bme gtk jobban szervezett, nagyobb nevű és kicsit nehezebb is. Én oda jártam és nagyon szerettem
2020. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!