Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig lesz digitális oktatás?

Meddig lesz digitális oktatás?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye erről a helyzetről, fog e működni, vagy teljes egészében csődöt mond, pár hétig vagy akár hónapokig is el fog tartani. Kíváncsi vagyok más emberek szemszögére is. Válaszaitokat légyszi érvekkel támasszátok alá:)

2020. márc. 16. 12:23
 1/5 anonim válasza:

Amíg ki nem nyitnak a sulik!

Nem tudja senki a választ, lehet hogy hónapok mulva vagy akár csak szeptembertől lesz rendes iskola.

Szerintem nagy káosz ez az egesz online oktatás , DE nekem ma elkezdődőtt es egesz jo volt en mindent ertettem igy.

Csak sokan panaszkodnak hogy meg nem is tudnak semmit errol, pedig nagyon egyszeru lenne!

2020. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Áprilisban még szinte biztos nem de valószínű szeptemberben lesz új iskolalátogatás.

Ez attól függ hogy Mo-n mikor lesz a járványnak vége.

Amúgy eddig eléggé vegyesek az érzéseim a digitális oktatással kapcsolatban. A fiatal és a középkorú tanárok egész korrekt megoldásokat találnak, az idősebbekkel van gond. (azért ez az online tesi WTF... még jó hogy nincs webkamerám)

2020. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Optimista hozzáállás szerint május valahanyadika

Pesszimista hozzáállás szerint szeptember 1.

2020. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor maradok a pesszimistákkal! Amúgy májusban se fogunk sokat tanulni ezek után max. újra ezeket. Júniusban meg nulla tanítás. Főleg nálunk hogyha lesz ballagás ami kérdéses, akkor kapkodás hogy ez nincs még megszervezve meg az.
2020. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Élvezem
2021. márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!