Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Döntenem kell. Megvan az...

Döntenem kell. Megvan az ideiglenes felvételi jegyzék és a tópartiba több az esélyem bekerülni mind a vasváriba, de én utóbiba szeretnék inkább menni. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb iskola, hol jobb a közösség? Ti melyiket tanácsoljátok?
2020. márc. 18. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Tóparti lejárt fideszgyűjtő központ lett. ha fideszes vagy, menj csak. Rég nem az, ami volt!
2020. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Járj egy kicsit nyitott füllel fehérváron. Aztán megtudod, hogy kinek mi a véleménye a tópartiról. Tele van nagyképű arcokkal!
2020. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Komolyan van még ember, aki a tetves középiskolákon dilemmázik? 😂 Ember, ennél nagyobb bajod ne legyen, senki le nem szarja, hogy hova jársz, ugyanúgy le fogsz érettségizni és ugyanúgy megvan az esélyed rá, hogy normális jegyeket szerezz.


Milyen rohadt érdekes, hogy én egy nevenincs középiskolában végeztem, mégis minden érettségim 80% fölött lett... Majd az egyetemen pörögj, a cv-dben mindenki leszarja ezt az infót.

2020. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Kérlek téged kérdező, ha megvan a józan eszed,ha nem szeretnél hajnalokig tanulni, sokszor értelmetlenül. Demotiválva sírva a szobádban éjjeleken át, menj a Vasváriba. Fel fognak venni. Persze 1-2 dologert megéri a Tópartiba jönni, de kérlek ne tedd ezt magaddal, többet ér a fiatalságod.

Ha még lenne kérdésed írj nyugodtan privát üzit

2020. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves kérdező, a Tóparti mellett a szabadidő ismeretlen fogalom. A közösséggel nincs semmi baj szerintem, bár biztos van ennél jobb is. Igazából nincs semmi extra, csak egy halom elvárás. Viszonylag tűrhető.

Ha kérdésed van nekem is írhatsz nyugodtan:DD

2020. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mire jutottál végül? Hova vettek fel?

2020. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!