Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor igazolatlant kapok? :D

Ilyenkor igazolatlant kapok? :D

Figyelt kérdés

Létrehozott az ofő egy csoportot az avayában,hogy ott lesznek az online órák videohíváson keresztül de semmi kedvem hozzá.

Ha nem csatlakozom oda fel,akkor mit tehet?

( Aki nem tudná az avaya hasonlít a google classroomhoz avayában is lehet videóhívásozni)



2020. márc. 19. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Velük aztán miért? Mert jövőre egy hülyével több ülne az osztályban? Hidd el, kibírják.
2020. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Az lehet, de miért buktatnának meg?

Átrugdosnak mindenkit.

Amúgy nem állok semmiből sem bukásra,és nem is tervezek,csak az a bajom,hogy csinálnék mást szívem szerint,már úgy se számít kb semmi.

Jön a tavasz,már mennék ki a levegőre tudok olyan helyeket ahol nincs sok ember,tehát nem kell tartanom a vírustól.


Erre meg video chat a (már elnézést) bu** ofőmmel aminek sok értelme úgy sincs 🤷

2020. márc. 19. 21:00
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha bent kéne ülni azt iskolában, azt is kibírnád. Most sajnos ez van; örülj neki, hogy legalább most nem kell hajnalban kelni, hogy rohanj, hogy elérd a buszt; hanem lezavarják rendesen online, utána mehetsz a dolgodra. Szerintem ki fogod bírni. Egyébként alapjáraton is időrablás az iskola valamilyen szinten, de én bízom benne, hogy nemsokára jön az aranykor, és akkor már rendes lesz teljesen, és emberbarát az egész oktatás, tehát nem szándékoznak majd fölösleges adatokat a gyerekek fejébe tuszkolni. Amúgy nem ajánlom, hogy ellógd a videós órákat, mert lehet, hogy beírkál neked erre egy csomó órai munka egyest. Amúgy szal nekem pl volt olyan, és tökre ki voltam tőle akadva; úgy volt az órarendünk, hogy egyik nap 7. óra matek, és másnap pedig 1.óra matek volt. És a tanár feladott egy rahedli házit; és akkor mikor már indokolatlanul sokat adott, akkor egyik osztálytársam kedvesen megkérdezte, hogy "Ezt (mind) holnapra?" [Nem tom hogy a 'mind' szó szerepelt-e benne, de az ezt és a holnapra az helyénvaló volt, ez tiszta, ezekre emlékszem, bennevoltak] És akkor mondta a tanár, hogy igen. Ja és utána adott még, a feltett kérdés közben is lapozgatta a feladatgyűjteményt, keresgélte a feladatokat.| Na, és akkor én hazaértem az iskolából, és akkor megkajáltam, kicsit szusszantam, és hozzákezdtem a feladatok megírásához. És akkor olyan szép, ragyogó napsütéses tavaszi idő volt, először tehát elkezdtem bent ugye megírni a házit, de olyan gyönyörű idő volt, meg nem lettem kész rögtön, úgyhogy kiültem az udvarra a kinti asztalhoz. Már 4 órája csináltam, nem is esett jól annyi ideig ott ülni, és már 8 oldalt írtam, és már nagyon mentem volna a dolgomra, és 4 óra és 8 oldal után még mindig csak a felénél tartottam, és nem vagyok h-lye, hanem tényleg akkora mennyiséget adott; akkor azt mondtam, hogy "na jóvan most már betelt a pohár." és akkor utána elmentem ugye hátra vonultam a csirkeudvarba felalá járkálni és elmélkedni. Borzasztó volt. De egyébként szal túl lehet élni, tehát te azt a pár órát amit tananyaggal a gép előtt kell tölteni, te szerintem simán kibírod. Mondom, tehát örülj nkei, hogy nem kell 6-fél7 magasságában felkelni, hogy elérd a buszt, hanem kényelmesen otthonról lehet ezzel foglalkozni. Szal ha benn ülnél az iskolában, akkoris ugyanezt csinálnád, és egyébként szóval ez túlélhető, pláne, hogyha nem kell korán kelni, és nem azt mondom , hogy jó, és tök kár, hogy egy járványból adódóan tudták csak meglépni ezt az előrelépést, előrehaladást, hogy otthon is tudhassanak a gyerekek órát hallgatni. Egyébként igazolatlant szerintem nem kapsz, de máshogy pl megszivathat, pl ad 120000 oldalas gyűjtőmunkát rövid határidőre, lefeleltet online 120000 versből rövid határidőre, lehet ezt még fokozni. Úgyhogy én nem huzigálnám az oroszlán bajszát. Most tehát örülj neki, hogy ennyivel jobb helyzetben vagy, hogy nem kell korán kelj, ettől függetlenül szívás, hogy még otthon sem hagynak nyugton az iskolától, meg hogy vírus van; de na. Tehát most emiatt szerintem nem kéne panaszkodni, meg ügyet csinálni, amikor végre fejlődött valamit az oktatás. És mondom, szívás, hogy ezt pont egy jávrány kapcsán. De most ezt hidd el, hogy ez szintet lépés már az iskolától.
2020. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

*Amúgy mégegy érdekesség, ötödéven, ami már az okj-s volt a középsulis képzés után, nekünk volt olyan tanárunk, aki két osztálytársamnak, vagy legalábbis kettő közül az egyiknek tuti rendszeresen beírt egyeseket órai munkára; azért mert ott a leghátsó padban időnként kérdezett valamit az egyik a másiktól; de amúgy alapvetően figyeltek. És így szó nélkül írogatott be egyeseket; tehát az osztálytársam nem is tudott róla; és akkor a tanár egyszercsak bejelentette, hogy beszélniük kéne, mert bukás közelbe' van. És akkor a srác meg nem értette, mert őneki egy darab egyesről nem volt tudomása. Hanem a tanár alattomos, sunyi módon beírogatott neki egyeseket órai munkára. Tehát én nem packáznék senkivel. Amúgy ez a tanár alapvetően nemigazán volt rosszarc, hanem csak butácska.


Ja és mégegy, amúgy elhiheted, mindenkinek lenne értelmesebb elfoglaltsága, minthogy a tananyagot hallgassa;amit lehet, hogy egyszer kell megtanulni, vagy kétszer, és soha többet nem foglalkozik vele, mert sehol többet nem kerül elő az életben. Meg pl olyan óráról is hallottam, nem tudom, ez konkrétan létezik-e ilyen formában, vagy csak szóbeszéd;amikor a tanár konkrétan a tankönyvet olvassa fel, tehát azt te otthon is el tudnád magadtól,és ettől meg semmivel nem vagy előrébb, de most ez van; nem tudsz mit csinálni. Ezeket az éveket még végigszenveded; utána reményeink szerint foglalkozhatsz csak olyannal , ami érdekel, meg szereted, meg még jó is vagy benne.

2020. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*Egyébként tényleg tök rossz, hogy lehúzol tényleg 8 órát, mint igás ló, és utána otthonis folytathatod a tankönyv fölött görnyedést, és pl nem mehetsz ki a levegőre futkározni kicsit, vagy nem mehetsz oda, nem foglalkozhatsz azzal, amit akarsz; pl nem tudsz elmenni mondjuk színházba, fagyizni, mozizni, uszodába/strandra mondjuk ---ezeket az utóbbiakat most az alaphelyzetre is értem, theát amikor nincs vírusveszély; hogy utaztál, lehúztad a 8 órát, utána megint utaztál, és utána még otthon túlórázol. De egyébként például angolból lehet jó ilyen videókonferenciás óra; szerintem az például tök hasznos, nekem az angol és az informatika voltak hasznosak a középsuliban. Az angolt nagyon szerettem is, abból azért jó, hogyha folyamatosan gyakorolsz, és hogyha szinten tartod magad;tehát idegennyelvből, ha nem kopik el az, amit eddig tudsz, hanem folyamatosan gyakorlod. Az idegennyelv az jó, az fain.
2020. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%
Nem buktatnak meg, az igazolatlan óráid száma miatt nem fognak leosztályozni, és járhatod újra a 8-at. Bár rajtad az sem segítene.
2020. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte gondolatokat.

Én azért eléggé kételkedő vagyok.

Azért 25 embert megszervezni nem lesz egyszerű szerintem,így rájönnek idővel hogy egy baromság.

Egyébként szerintem a tanárok sem hülyék,nem fognak órákat görnyedni ott,inkább mennek valahova a családdal gondolom.

2020. márc. 20. 09:24
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az igazgató bejelentette, hogy aki nem jelenik meg az online órákon, azt megbuktatják vagy ki is rúghatják. Úgyhogy ne nagyon szórakozz ezzel.
2020. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Mikrofon ki,kamera ki.

Utcára ki,vagy elmegyek alszom egy jót..


Ennyit érnek ezek a komoly online órák 😂

2020. márc. 26. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!