Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes pszichológiát tanulni?

Érdemes pszichológiát tanulni?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok, a pszichológia érdekel. Érdemes ezt tanulni elhelyezkedés szempontjából? Milyen az egyetem, szeretik a képzést a hallgatók?
2020. márc. 22. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapszak 3 év, mesterszak 2 év, ha munkapszichológia vagy kognitív érdekel, akkor ebben meg is áll. Ha klinikum, akkor még egy 2-4 éves szakmai ráépülő képzés, majd terápiás képzések saját zsebből.


Én az alapszak után inkább pályát váltottam és kognitív mesterszak helyett választottam egy másik szakot, amit meg is fizetnek.


Az emberi viselkedést mindig is érdekesnek tartottam, de ahhoz tök fölösleges lett volna folytatni.

2020. márc. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Milyen szakot választottál végül?

2020. márc. 24. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Infó :D

Megtetszett a kutatásmódszertan és a kísérlettervezés és indokoltabbnak tartottam a számítógépes oldalt nyomatni. :)

2020. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!