Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek emelt szóbeli tétel milyen?

Matek emelt szóbeli tétel milyen?

Figyelt kérdés

Fent vannak a témakör címek. Azok maguk a tételek is (+1 feladat) vagy azokból szednek ki tetszőlegesen egy tételrészt? Pl. Halmazok, halmazműveletek. Nevezetes ponthalmazok síkban és térben.

Itt mindent elmondok erről amit tudok, vagy olyanra számítsak, hogy annyi áll csak a lapomon, hogy halmazműveletek és azt a részt kell sokkal részletesebben bemutatnom?

Többi tárgyból (közepezek) csak témakörök vannak, ezért nem világos.


2020. márc. 24. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami a tétel címében benne van, azt mind ki kell fejteni.
2020. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos, nem tudom, hogy azóta rájöttél-e a dologra, de azért elmondom, hogy én mikre emlekszek tavalyról.

Szóval én tavaly emelteztem matekból és a szóbelinél húztam egy tételt. Ott volt egy rövid leírás, hogy pontosan mit kell elmondani. Mindössze 2-3 mondat. És egy feladat. Na amilyen nehéznek tűnt, hogy szakszavakkal kell beszélni..annyira sikerült jól. Majdnem maximális pontot szereztem.

De azt nem tudom, hogy idén hogyan lesz, gondolom nem lesz szóbeli.

Sok sikert kívánok az érettségihez. Nagyon figyelj a feladatokra, hiszen nem tudsz majd javítani.

2020. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!