Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelenleg hogy látjátok, lesz...

Jelenleg hogy látjátok, lesz májusban érettségi?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 11-12.es diákokat, tanárokat illetve olyanokat kérdezem, akiket érint az érettségi.

Nem tanulok közoktatásban de újraérettségizem májusban, ezáltal nincs információm.

Hogy látjátok?


2020. márc. 25. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Max. a végén, de inkább nem.
2020. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az inkább nem alatt azt érted, hogy június-júliusban lesz később megtartva?
2020. márc. 25. 12:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Az is egy lehetőség.
2020. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz milyen lehetőség van még?
2020. márc. 25. 12:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hagyományos formában nem lesz sajnos még befelé megyünk a "málnásba " Látod még az olimpiát is elhalasztották Gondolom azért érettségiznél újra mert mennél továbbtanulni ez a legnagyobb probléma , sorsok dőlhetnek el Annyi biztatást tudok mondani tanuljál tanuljál mert szükség lesz rá !!
2020. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jelen becslésem szerint még három-négy hónap, amíg a járvány lemegy. Április, május, június, esetleg július. Tehát augusztusban lesz, esetleg júliusban, és hagyományos módon. Legfeljebb eltekintenek a matrózblúztól.
2020. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is később tartják meg, amikor elment a járvány. Ettől függetlenül készülj úgy, mintha májusban lenne. Abból baj nem lehet, ha több időd lesz készülni végül.

Szerintem a felvételik esetén bevárják az idén érettségizőket és idén diplomazokat mesterszakra jelentkezésnel.

Lehet augusztusban vagy szeptemberben lesz a ponthirdetes így. Vagy később.

2020. márc. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is újraérettségizek és én sem tudom, mi lesz. De szerintem nagyon valószínű, hogy nem kezdődnek el időben. Arra én is kevés esélyt látok, hogy egy az egyben elmaradjon és mondjuk az év végi jegyeket kapják a diákok vagy ilyesmi, de ha mégis ez lenne, akkor fogalmam sincs, mi lenne az újraérettségizőkkel mint amilyenek mi is vagyunk.

De nem hiszem, hogy erre sor kerül, már csak azért sem, mert elég sokan vagyunk ebben a cipőben és jócskán fizettünk is érte.

2020. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy nem tolják el hanem valami mást kitalálnak akkor helyette, mert ha csak nyár végén lesz érettségi akkor abból kezdés se lesz az egyetemen az biztos...
2020. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert szerinted az egyetem vezetői csukott szemmel járnak és nem lennének képesek a határidők módosítására, ugye?
2020. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!