Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győri Révai Miklós Gimnáziumba...

Győri Révai Miklós Gimnáziumban oktató tanárokról vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék a Révaiba járni, de kicsit félek attól, hogy nem esetleg elítélnek majd az öltözködésem miatt. Igazából metalhead vagyok úgymond és nem szeretném, ha mondjuk téves következtetéseket vonnának le a személyisegemről a stílusom miatt és ezzel megbélyegeznének. Vagy például az is érdekel, hogy a Révaiban vannak olyan diákok akiknek mondjuk van piercingje? És rájuk hogy reagálnak a tanárok? Idővel én is szeretnék majd. És oda is járnak rockerek? A tanárok nem cseszegetik őket? Szóval nagyrészt arra lennék kíváncsi, hogy mennyire jófejek, befogadóak, nyitottak ott. A válaszokat előre is köszönöm.

2020. ápr. 2. 01:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Elírtam már az első mondatot... Szóval *kicsit félek attól, hogy estleg elítélnek majd az öltözködésem miatt.*
2020. ápr. 2. 01:15
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

El fognak ítélni. A diákok meg a tanárok is előre.

Elit iskola, ha nincs ötös átlagod, kinézetre nem vagy tip-top nem leszel a legjobbak között.


Szerintem ez nagyon nincs rendben, de így működik.

2020. ápr. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, ha tényleg jól fogsz tanulni, a kutyát nem fogja érdekelni. Viszont, ha nem akkor, lehet kipécéznek. Én nem oda járok, de vannak ott "elvont" alakok (raszták, piercingesek, stb.) , de tudtommal jól tanulnak és emiatt nem is csesztetik őket.
2020. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát eddig kitűnő vagyok, és igyekszem továbbra is jól tanulni a saját érdekemben. Ez most megnyugtatott😌
2020. ápr. 2. 10:18
 5/10 anonim válasza:
89%
Én egy révais lány vagyok és így jobban látom, hogy mi is a valóság, hogy kell-e emiatt aggódnod. Nem hogy nem ítéli el az iskola azt, aki más, hanem inkább támogatja azt, aki meri vállalni önmagát. Szerintem ha jó tanuló vagy, vannak céljaid, akkor a tanárokkal a stílusodból kifolyólag nem lesz semmi problémád. Viszont ahogy minden iskolában, itt is biztos lesznek, akik nem fogadnak majd el. De hát hol nem lenne olyan ember? Szóval ha szeretnél a Révaiba járni, akkor hajrá, ez ne tartson vissza! Ja és nem te lennél az egyetlen, akinek van piercingje. 😉
2020. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
75%
#5-ös Persze sok mindenben egyetértek veled (én is révais vagyok), de szerintem bőven nem ilyen támogató a suli. A mi osztályunkban például év elején elég sok “különc” volt, majd szépen az iskola ráhatása megváltoztatta őket, és mostmár ők is az “átlag” tagjai. Vagy beilleszkedsz (=megváltozol), vagy igazából nem sok barátod lesz, és a tanárok sem fognak szívlelni. Persze ez mind osztály/közösségfüggő, szóval én csak a saját osztályunk tapasztalataimról tudok beszélni.
2020. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd Böjthe beszólogat xD meg Csatóné xD jó utóbbi lehet nem 😀
2020. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát, én ismertem jó pár "furább" kinézetű gyereket, de egyiknél sem volt baja senkinek sem a kinézetével, abszolút nem téma, és semmilyen hátrányos megkülönböztetés nem érte őket, se piercingért, se hajszínért, se öltözködésért, se semmiért. :D Böjthe nyugodtan szólogasson be, a lánya volt az egyik legnagyobb alter a suliban, Csatóné meg biztosan senkit nem bánt ilyen dolgok miatt. :) Azt sem mondanám, hogy a Révai bárkit is elnyomott volna, sőt. Tanulni kell, azt kész. :D
2020. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat❤
2020. jún. 5. 00:15
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne aggódj, értelmesebb diákok járnak oda kicsit mint egy sima suliba (persze az emberek többsége ott is síkhülye, de legalább liberálisabbak)
2020. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!