Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha lesz érettségi, lesz...

Ha lesz érettségi, lesz könnyítés az emelt kémián?

Figyelt kérdés

Emelt kémia érettségiből nem csak írásbeli és szóbeli van, hanem labor is.

Viszont március közepe óta nincs oktatás, nincsenek megtartva laborok, úgy készülünk ahogy tudunk.

Ha lesz egyáltalán érettségi jelen helyzetben, hogy lesz megoldva ez a probléma? Lesz könnyítés? Vagy aki most érettségik, az megszívta, belőle nem lesz vegyész, orvos, mentős, stb, mert jött egy ilyen helyzet? Ők "így jártak"?

Vagy majd csúsznak egy évet és utó érettségiznek, 40-50 ezer forintért, ha kell az emelt a továbbtanuláshoz?


2020. ápr. 6. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos könnyítés biztos nem lesz :/. Rebesgetnek olyat, hogy kitolják a dátumot de ennél több könnyítést (már akinek az) felesleges várni bármi is lenne igazságos.
2020. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az nem könnyítés, hogy kitolják. Ugyanúgy nincs rendes oktatás, ugyanúgy nincsenek megtartva a laborok, ugyanúgy nem tudunk felkészülni olyan szinten, mintha fakton lennénk.
2020. ápr. 6. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Youtubeon fent van az összes kísérlet, közben magyaráznak is. Nagyon hasznos! Keress rá, nekem nagyon sokat segített pár éve.
2020. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, pont ezért írtam, hogy már akinek könnyítés. Nyilván nem mindenki élné meg a annak sőt szerintem a többség nem!

De sajnos jelenleg ez a helyzet ezt kell elfogadni, bármilyen nehéz is és onallloan készülni, vigasztaljon, hogy mások se indulnak idén több eséllyel. Tudom sovany vigasz de jelenleg sajnos a kemény tanuláson túl nem maradt más.

2020. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!