Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sárospataki Árpád Vezér...

Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium, vélemények?

Figyelt kérdés

#iskola #gimnázium #Sárospatak #Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium
ápr. 6. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott van mellette a Vay Miklós Szakképző Iskola, ami régen, elég régen 119.számú Szakképző vagy Szakmunkásképző volt a neve, mellette. van egy kollégium, régen Móricz Zsigmond kollégiumnak hívták, vagy diákotthonnak. Ja, és ott van a Várkert is, a Rákóczi-vár nem messze, mittudom én talán 200 m-re, rég jártam arra, régen voltam pataki diák.
ápr. 9. 00:59
 2/4 anonim válasza:
Az is számít hogy milyen tagozaton vagy de egyébként jó suli és eléggé erős..Sok lehetőséget is kínál
ápr. 18. 19:34
 3/4 anonim válasza:

Véletlenül bukkantam a kérdésre, talán már későn válaszolok, de hátha mégse.

Én ott végeztem 2005-ben. Emelt angolos voltam. Már akkor is elég sokan le tudtak nyelvvizsgázni a 4. évre. Azóta ahogy hallom még jobban ráfeküdtek erre ott. A tanári kar sokat változott, így nem tudok már egyértelműt írni róla. Annak idején inkább jó tanáraim voltak. Elég erős gimnázium, még ha nem is egy kimondottan versenyistálló (az olyan intézmények amúgy sem valók mindenkinek). Persze aki tanulmányi versenyeken akar jeleskedni megteheti. Alapvetően elég speciális az atmoszférája a helynek a nagy aula és a körfolyosók miatt. És a tornaterem is jó, vannak délutáni edzések (kosárlabda és kézilabda biztosan).

máj. 5. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokáig jártam onnan egy tanárnővel, én a Kossuthban tanítottam. 34 F, Sátoraljaújhely.
jún. 4. 20:33

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!