Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz vizsgánk vagy nem? Ha...

Lesz vizsgánk vagy nem? Ha igen, hogyan lesz kivitelezve? Ha nem, mi lesz?

Figyelt kérdés

Ötödévan vagyok egy 17 fős rendszergazda xsoport tagjaként. Nagyjából 50 tételünk van, talán kicsivel kevesebb, és nemrég végeztünk azok kidolgozásával,de felmerült bennünk a kérdés, hogy vajon lesz-e egyáltalán vizsga? Megéri e egyáltalán bemagolni azt a sokmindent, amit (mások elmondása alapján) soha az életbe nem használtak akár 10 éves pályafutásuk alatt(külföldi cégnél sem)? Külföldön úgy hallottam, az év végi jegyet kapják a diákok. Ez rendben lenne belföldön is, de! Közülünk 6an mennek emeltezni sima infóra. Az emelttel akkor mi lenne? Abból nincs előző jegy, se szakkör, se semmi ilyesmi, csak jelentkeztek, neten megkeresték azt az egyébként plusz rengeteg tételt és elkezdték kidolgozni őket, de sokan nem látják úgy, hogy egyáltalán a kidolgozással végezni fognak.

A gyakorlati órákat nem tudjuk megoldani mert nem mindenkinek bírja a gépe a strapát, van, aki online órán sem mindig tud fent lenni mert nincs nete.


Egy rendszergazda OKJ-ért plusz egy emeltért vagyunk itt, és nem tudjuk mit tegyünk.

Ezt a kérdést azért tettem ki, mert van köztünk két enyhén pánikbeteg pali, az egyikre rájött az 5perc,ezzel belobbantotta a másikat is, és mostmár az egész csapat pánikol, hogy a tételek hosszúak, hogy az emeltek nincsenek kidolgozva se, és stb, amit fent írtam...


Szóval kérdem én: Mi lesz?


2020. ápr. 8. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nyárig semmilyen vizsga nem lesz. Túl veszélyes
2020. ápr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kitett dolgok után még mindig nem tudni, velünk mi lesz. Sem az emeltről, sem a vizsgánkról. Elvileg nem lesz szóbeli, ahogy mondták, de nem tudom, az iskola is így fogja-e gondolni...
2020. ápr. 17. 14:16
 3/3 A kérdező kommentje:

A gyakorlati vizsgákat át tették ez alapján: [link]


Akkor a szóbelinket is ekkorra tették? mert nekünk a gyakorlati meg a szóbeli ugye ugyan azon a napon lenne

2020. ápr. 20. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!