Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikorra várható a hivatalos...

Mikorra várható a hivatalos levél, hogy felvettek?

Figyelt kérdés
Dunaújvárosba felvettek de még nem jött meg a levél és holnaptól már lehet jelentkezni a kollégiumba. Van olyan aki már megkapta, vagy folyamatban van már?
2010. júl. 27. 05:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
10 munkanapon belül küldik ki, de légyszi, légyszi, légyszi máskor használd a keresőt.
2010. júl. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Elnézést, csak tudod, hogy van ez, ilyenkor figyelni sem tud az ember rendesen :). Bocsi ha gondot okoztam.
2010. júl. 27. 07:16
 3/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat csak 28millió ilyen kérdésre válaszoltam az elmúlt napokban, és kicsit sok volt :D Megértem, ha izgatott vagy, hidd el, nemsokára megjön majd a levél :D
2010. júl. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Semmi tényleg én voltam a hibás. Amúgy meg jobban parázok ezen az egy levélen mint az egész felvételin meg az érettségin :D.
2010. júl. 27. 07:26
 5/17 anonim ***** válasza:
amúgy kicsi az esélye h.tényleg megkapod 10 napon belül(ez a hivatalos idő)...Jól el szokták ezt is húzni...
2010. júl. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem, viszont ezzel az a gond, hogy augusztus 11. a leadási határidő. Tehát legalább augusztus 6.án fel kell adni a levelet, vagy elektronikus úton kell.
2010. júl. 27. 08:02
 7/17 A kérdező kommentje:
*?
2010. júl. 27. 08:08
 8/17 anonim ***** válasza:

Ajánlottan/elsőbbségivel adod fel. Másnapra, legkésőbb két nap múlva megérkezik. De ez valamivel drágább, mint a "sima" levél.


Ennek előnye is van: kapsz egy igazolást a postától, hogy te feladtad, ő átvette és elküldte, ha a címzett mégsem kapta meg, a posta hibázott valahol.

2010. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én ma reggel kaptam meg :)

Nem gondoltma volna, hogy iylen gyors lesz. Csütörtökön volt a felvételi, de ma megkaptam - úőgy hoyg volt egy hétvége is :)

2010. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Értem akkor elvileg ide is lassan ideér :). Megfogadom a tanácsodat és úgy adom majd fel. Köszönöm még egyszer.
2010. júl. 27. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!