Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Suliban, ha órán nincs nálam...

Suliban, ha órán nincs nálam víz és hirtelen kicsit rosszul érzem magam (pl. rám tör a migrén vagy kissé elkezdek szédülni) szerintetek nagyon gáz, ha kérek vizet valamelyik barátnőmtől (általában ők a padtársaim)? 16/L

Figyelt kérdés
(tudom, hogy a karantén miatt most nem aktuális a kérdés)

2020. ápr. 13. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
előbb szólj a tanárnak. Bár nem okos dolog egymás üvegéből iszogatni. Akkor inkább vegyél a büfében vizet.
2020. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, de ha a tanárnak szólok, akkor az egész osztály előtt fel kell vállalnom a helyzetet, így pedig csak 1 ember előtt. Tudom, hogy nem a legokosabb dolog, általában szokott lenni nálam víz, de néha annyira zsúfolt a napom (túlhúzott órák, sok doga) hogy nincs időm lemenni a büfébe.
2020. ápr. 13. 16:15
 3/4 anonim válasza:

Ebbe nincs semmi :D

De higiénikusabb ha a csapból iszol inkább, előtte megmosod a kezed

2020. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. Vagyok, Ja ha meg van büfé nem is értem
2020. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!