Hány darab tétel?

Figyelt kérdés
Középszinten hány tétel van tantárgyanként? Illetve emelten?

2020. ápr. 17. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Töri eseteben 20 közép 30 emelt, de vannak olyan tárgyak amiből középszinten 40 van pl földrajz, illetve vannak olyan tárgyak amik mellett kötelező kísérleteket is be kell mutatni pl emelt kémia. Tehat ez tárgy specifikus.

Az alap tárgyakból középszinten (irodalom, nyelvtan, töri, nyelv) 20 db. Ebben biztos vagyok az emeltre nem mondanám tutira hogy ezekből mindből 30 de az eduline oldalán minden evben meg szokott lenni a tételsor, ott megtudod nezni.

2020. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2020. ápr. 17. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a matekról tudok nyilatkozni, amiből ugye emelt szinten van kötelező szóbeli és az 25 tétel.

De gondolom idén nem lesz😅

2020. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a biosz szokott kemény lenni, ott ha jól tudom 90-100 tétel is lehet. De ebben nem vagyok biztos.
2020. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ha jól tudom bioszon 99 tétel van.
2020. ápr. 18. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!