Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tiszapartiba lehet géllak...

Tiszapartiba lehet géllak vagy szempillaspirál?

Figyelt kérdés

Szóval jövőre a Tiszapartiba megyek tanulni és érdekelne, hogy nem feltűnő géllak lehet e a körmömön vagy használhatok e szempillaspirált?


Olyanok válaszoljanak akik tiszapartisok❤



#katolikus #köröm #gimnázium #szempillaspirál #gél lakk #nemkihívó #tiszapartigimnázium
2020. ápr. 22. 12:59
 1/2 anonim válasza:
100%
én fiú vagyok, de még nekem is engedték a géllakkot
2020. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%
Pár éve végeztem ott, azóta nem tudom mennyi változás volt a rendszerükben. Személy szerint azt javaslom, hogy ne próbálkozz színes körömmel, ha nem akarsz sorozatos osztályfőnökit meg beszólogatást kapni a tanároktól. Egy dökgyűlésen szóba került, hogy a francia köröm esetleg szabad lehetne-e, de az igazgató azt mondta, hogy akinek ki van festve a körme, annak a személyisége, viselkedése is extrém, ami nem biztos, hogy jót tesz az iskolának. Csak az átlátszó lakkot engedte meg, mondván az nem provokatív. Volt olyan lány, akit az ofője elvitt a kémiaszertárba és lekenték a körméről a festéket. Szempillaspirál nem volt para.
2020. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!