Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Srácok, milyen az élet,...

Srácok, milyen az élet, hogyan érzitek magatokat, (a nálamnál tapasztalt emberek), az érettségi után? Bejött az élet? Nem csalódtatok? Vagytok még "gyerekek"?

Figyelt kérdés

Hogyan érzitek magatokat ?

Nagyon más lett az életetek, tehát itt az érzésre gondolok, hogy aki pl dolgozni ment, az ugye minden nap 8-10-12 órában, amit addig nem nagyon, s ez mennyire volt megterhelő, vagy kényelmetlen.

Szoktatok e még szórakozni önfeledten?

(Ez alatt nem a berúgásra gondolok, amikor mindenki sgg részeg).

Vissza sírjátok a gyerekkorotokat ?

Mi az amit a leginkább ?

Miért volt az jobb, mint ez?

Illetve miért jobb a mostani életetek.

(Itt nyílvánvaló, hogy akinek családja lett, az amiatt hálás, vagy boldog, itt egyéb dolgokra gondoltam)


Mennyire érzitek magatokat kiégettnek ?

Mit tennétek ha megint gyerekek lehetnétek ?


Én is dolgozok suli mellett 10-12 órában, valószínüleg könnyebb lesz majd suli nélkül, bár tovább akarok tanulni, szóval majd megint csak 4 év múlva :D



2020. ápr. 22. 23:13
 1/3 anonim válasza:

23 vagyok.

19 évesen érettségiztem. Júliusban elköltöztem kb az ország másik felébe. Dolgoztam diákként. Majd az év Szeptemberében Pesten kezdtem el tanulni, dolgozni. Az 1 évig tartott majd haza. Most is tanulok még épp okj-n. Háztartást vezetek, tanulok, dolgozom. De nem érzem magam felnőttnek. :D

2020. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok. Jól érzem magam. 6 illetve nyolc órában dolgoztam, mielőtt kialakult volna a jelenlegi vírus helyzet. Szoktam önfeledten szórakozni, bulizni, nagyokat nevetni a barátaimmal. Igen valamilyen szinten visszasirom a gyerekkorom, mert szuper korszak volt, nagyon jó emlékeim vannak, viszont ez az élet rendje. Leginkább azt sírom vissza, amikor minden délután anya felvett minket az óvodából, iskolából és elmentünk fagyizni illetve játszótérre. Leveleket, tobozokat, termékeket gyűjtöttünk és anyával otthon olvastunk ezekről az USBORNE enciklopédiákban. Ha a fagyihoz kaptunk rolettit vagy csavart fagyit kaptunk, akkor még boldogabbak voltunk. Leginkább ez a felhőtlen idoszak hiányzik, amikor bármit tehettem délután mert suli után már nem kellett tanulnom, takaritanom, főznom stb. Az előbb leírtak miatt volt jobb, mint most. Ettől függetlenül nem vagyok kiábrándult, még mindig rácsodálkozom a szépségekre, jól érzem magam és nem érzem magam kiégettnek. Lehet, hogy később fogom, de igyekszem ezt elkerülni. Semmin nem valtoztatnék ha megint gyerek lennék, mert tökéletes volt. A gimnáziumban talán többi meghívást fogadnék el bulikba, egymáshoz, de az se volt rossz korszak.
2020. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*terményeket
2020. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!