Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan megy végbe egy átjelent...

Hogyan megy végbe egy átjelentkezés egy gimiből egy másik erős gimibe?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Jövőre nem igazán szeretnék a Színyeibe járni, mert egy év alatt rájöttem, hogy az nem az én környezetem, mármint én ott unatkozok, túl könnyű, ráadásul teljesen eltér az érdeklődési köröm a többiektől.

Már tudom...rosszul választottam gimnáziumot. A Berzsenyit vagy a Madáchot néztem ki magamnak, ha valamit tudtok a két gimi átjelentkezéséért, segítsetek!

Megy a zöld kéz:D



2020. ápr. 25. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha a szüleid felhívják a dirit, kérnek időpontot és bemennek elbeszélgetni az igazgatóval. De elég alapos indokot kell találnod, plusz az is kell, hogy legyen üres hely (amit amúgy általában tesók meg protekciósok szoktak feltölteni).
2020. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es ujra kell felvetelizni vagy bizi bemutatas lesz vagy mi? Vagy szobeli?
2020. ápr. 26. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy akadt 3 hely és volt rá 8 jelentkező. Úgyhogy csináltak egy kis felvételit ennek a nyolcnak, egy feladatlapot kellett kitölteni és utána beszélgetés volt. De gondolom ez egyedi döntés kérdése.
2020. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha kell írni ilyen felmérő féleséget, akkor milyen tantárgyból és milyen nehézségűt?
2020. ápr. 26. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk magyar-matek volt, de ez esetileg változó. Érdeklődjetek az igazgatónál, hogy egyáltalán van-e hely. Nagyon sokan pröbálkoznak rendszerint.
2020. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És a régi felvételimet nézik?

Szóval, hogyha akkor elrontottam az izgulás miatt, akkor nem biztos,hogy felvesznek?

Egyebkent sztorikat is szivesen varok, ha valaki mar atesett egy atjelentkezesen!

2020. ápr. 26. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!