Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent margit vélemény? (lehető...

Szent margit vélemény? (lehetőleg olyantól, akinek személyes tapasztalata van)

Figyelt kérdés
Sziasztok! SzMgben fogom megkezdeni a gimnáziumi tanulmányaimat még ebben az évben. Tehát elsősorban egy kicsit többet szeretnék megtudni az iskolában folyó oktatásokról, osztályokról, tanárokról, te, hogy erzed ott magadat és a vallást mennyire veszik komolyan ilyesmik. Előre is köszönöm a válaszokat,ha esetleg van itt valaki, akivel jövőre találkozhatok nyugodtan írjon! :)

2020. ápr. 27. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Úgy jelentkeztél oda, hogy ezeket a dolgokat nem érdeklődted meg ELŐRE???
2020. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nyilvánvalóan úgy nem jelentkeztem volna oda csak gondoltam olvasnék egy két személyes véleményt még plusz hátha jövendőbeli osztálytársakat találok csupán ennyi lett volna a célom
2020. ápr. 28. 01:17
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
16év alattiak nem írhatnak a GYK-re, ha jól tudom...
2020. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tanárok nem jók, az osztályközösség az zsákbamacska.

Heti két hittan óra van, a mise kötelező.Van ilyen kötelező egyenruha is az ilyen misekhez.

A kaja elvileg elég jó (én nem eszek itt), ezenkívül lehet venni is ott is van egy csomó minden.

Van kb minden folyosó végén csocsó asztal, az elég jó. A wc is elég tiszta, bár a wc papír gyakran nincs a helyén...

A matek nagyon erős, szóval tényleg csak akkor gyere ide ha JÓ vagy belőle és bírod a sok nyomást. Én megbántam hogy ide jöttem, én a te helyedben megpróbálnam az Imrét, a húgom oda jár és azt állítja hogy nagyon jó, az osztályközösség az szuper és a tanárok is jó fejek.

Úgy kb ennyit tudok róla mondani ha van kérdésed akkor írj még.

2021. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!