Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre megyek közèpiskolába...

Csak_ egy_ lány kérdése:

Jövőre megyek közèpiskolába és most kell eldöntetem hogy koleszos legyek e 🤷 Tatán a Jávorka Sándor iskolának a koleszárol valaki valami vélemény?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek!?😭ha az iskolát nem is ismeritek akkor kérlek inatok pár sort a közèpiskolás kollègiumokról?🙏🙏

2020. ápr. 27. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Ne legyél.
2020. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Én nem ismerem a kollégiumokat; de szerintem ha egy órán belül megközelíthető az iskola; és nem csak napi 2 busz jár felétek, hanem mondjuk legalább óránként, vagy kétóránként; hát, ha óránként, akkor mindenképpen fölösleges kollégiumba menni szerintem. Ha csak nincs rossz kapcsolatot a családoddal, és tudsz is tőlük otthon tanulni. Most arra gondolok, hogy én azt hiszem; hogy a kollégium egy hónapra az nagyjából annyiba kerül, mint egy buszbérlet egy hónapra. De én ezt nem tudom. De szal ha egy órán belül van az iskola, és jó a tömegközlekedés; akkor szerintem nem kell kollégiumba mennek. De ha meg viszont mondjuk rosszul bánnak veled otthon, akkor fizessék csak a kollégiumot. Távol legyenek tőled , és ne tudjanak bántani; de mondom, lehet, hogy kábé annyi a buszbérlet, mint a kollégium. Meg amúgy mégegy; nem tudom, vannak-e esetleg kollégiumra jobban rászoruló diákok, akiket meg esetleg lehet, hogy nem kéne kitúrni. De ha mondjuk az utolsó pillanatban megkérdezed; hogy van-e még hely; amikor már valszeg senki más nem foglal szobát/ágyat ott; akkor valszeg nem túrsz ki senkit; viszont nem tudom, minden kollégiumban vannak-e egyetemisták; mert kb egy éve én még azt hallottam; hogy 3X annyi kollégiumi hely kéne az egyetemistáknak, mint amennyi rendelkezésre áll. Meg pl nemtom, vnanak-e külön középiskolásoknak épített; és nekik szánt kollégiumok; de szóval az egyetemistáknak csomónak nem jut, aki oda menne, és akkor azt úgy tudják, gondolom, hogy többen összeállnak, és fizetnek egy albérletet. De szóval,ha potenciálisan egyetemistákat, fősulisokat is kitúrnál, de amúgy te mondjuk pl tök közel laksz, akkor megintcsak azt mondanám, hogy nem kell neked az a kollégiumi hely. :) (Egyébként mondom, én ilyenekben nem vagyok jártas. :))
2020. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

*Ha csak kétóránként jár a busz/vonat, akkor az egyébként szívás; de lehet, hogy amikor ti végeztek az iskolai nappal, órákkal, akkor még minden órában jár például.


Szóval nézd meg hogy hány óra lenne az utazás, mikor kéne kelni, emberbaráti-e a menetrend.

Ja és még esetleg azt is kalkuláld bele, hogyha mondjuk végzős leszel; akkor lehet, hogy még ottmaradtók óra után elpróbálni a szalagavatós táncokat, meg ilyesmit; és hogy úgy is legyen még buszod.

2020. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
61%

Semmiképp ne menj oda.

Nagyon rossz iskola.

Az egész életemet megkeserítették.

2020. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!