Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE pszichológia mesterképzés...

ELTE pszichológia mesterképzés órarendje, órarend tervezete hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Mivel sajnos sehol se találok semmi infot ezekről, de képzésre jelentkeznék, így jó lenne tudnom, hogy esetleg van-e olyan nap, ami jellemzően üres. Vagy vannak-e órák, amik mindig ugyan akkorvannak, már évek óta.
2020. ápr. 27. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Találtam neked egy mintatervet; másra most nem is kerestem rá. A mintatervekben szoktak óraszámok is lenni; most nem néztem meg. De egyébként lehet, hogy van konkrét órarend is közzétéve. De szerintem a mintatervet ha megnézed; az már jó:)

[link]

[link]

[link]

2020. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaja. Vannak benne óraszámok is; az órarendre még nem kerestem rá neked
2020. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezeket megtaláltam én, is de köszönöm szépen!

Kifejezetten az órarend érdekelne, hogy az évek során hogy nézett ki kb. De mégegyszer köszi ;)

2020. ápr. 28. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt egyeteme váltogatja, plusz ugye ha sok a gyakorlat, akkor rajtad múlik mikor veszed fel. Általában péntekenként kevesebb kötelező óra van, de minden nap lehetnek órák. Tényleg attól füg, mikor veszed fel azokat. (és általában az előadások nagy része nem katalógusos)
2020. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!