Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimisek! Melyik budapesti...

Gimisek! Melyik budapesti gimnáziumot ajánlanátok? Olyat keresek, ahol színvonalas az oktatás, jó fejek a tanárok és a diákok is, ami felkészít az egyetemre, de nem kell belehalni a tanulásba. Köszi.

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 13:17
 1/5 anonim válasza:
100%

Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest. Imádom! Mi itt szeretünk iskolába járni. Bár van néha, hogy belepusztulok a tanulnivalóba, de mégsem fordul meg az a fejemben, hogy na én innen úgy elhúznék... Egy nagy család vagyunk :)

www.kkg.hu

2010. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a Könyvesbe jártam,idén végeztem,de nagyon szerettem a sulit:)

Szóval,én is csak ajánlani tudom!

2010. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ennyi, két pont nekünk :D első voltam :)
2010. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én két tannyelvű gimibe jártam (Szabó Lőrinc). Első évben szinte csak angol, utánna biosz, töri, civ angolul. Adott egy felsőfokút, így több pontom is volt. Nem mondom, hogy könnyű, de ma már tudom, hogy megérte:)
2010. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!
2010. aug. 5. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!