Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kaposvári vagy nyíregyházi...

A kaposvári vagy nyíregyházi egyetem?

Figyelt kérdés

átfogóan, az egész közösségi élet, megítélés, városi élet szempontjából tudnátok egy picit, tapasztalatok? Akár csak az egyikről. (Tudom, nem egymás mellett van).

Köszönöm! ^^



2020. ápr. 29. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én kaposváron tanulok, és imádom! Szerintem remek hely.
2020. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Kaposváriként őszintén szólva én gimnázium után le szeretnék lépni innen. Nem ismerem túlságosan Nyíregyházát ahhoz, hogy lakos szinten tudjak nyilatkozni róla, de már jópárszor jártam ott. Személy szerint inkább élnék ott, mint hogy itt maradjak. Már alapvetően azért is, mert nagyobb város, több lehetőség. Kaposvár az egyik legkisebb megyeszékhely és habár egész sok fejlesztésen megy keresztül, valahogy nekem nem azt a "csinos, élhető város" képet adja, de lehet ezt azért mondom, mert amióta tudom az eszem itt élek. Azt szabad kérdeznem, hogy hogyan sikerült két ennyire távoli helyet kiszemelni? :DD
2020. máj. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!