Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécs középiskolák? Többi lent.

Pécs középiskolák? Többi lent.

Figyelt kérdés

7.-es vagyok, 5.0 átlaggal, sokat gondolkodtam már hova mehetnék, mindenképpen valami családias iskolát szeretnék ahol legfőképpen a tanárok jók. Semmiképp nem szeretnék olyan suliba menni ahol 4 év csak a folyamatos tanulásról szól, nulla szabadidővel viszont utána egyetemre szeretnék tovább menni. Angol és Biosz érdekelne leginkább. Bármelyik suliról véleményeket szeretnék, melyiket ajánlanátok?

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 1. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Babitsban az angol és a biológia én úgy tudom elég jónak számít, van angol tagozat, meg biológia-fizika is.

Én oda jártam (csak matek szakra), de tesóm angolra járt, tizedikben már le tudta tenni az angol felsőfokú nyelvvizsgát. Nekem személy szerint nem volt megterhelő az a négy év, nyilvan voltak időszakok amikor kicsit többet kellett tanulni, de volt amikor egyáltalán nem, Viszont hallottam évfolyamtarsaktól, hogy ők alig bírják, szóval szerintem ez elég személyfüggő. Én szerencsére viszonylag gyorsan tanulok, így én nem éreztem annyira nehéznek, mint amit az elején előadták, hogy ez mennyire kemeny iskola. De nem bántam meg, nagyon jó tanárok vannak, főleg az angol tanárok. Az én angolcsoportomban én voltam az egyetlen, aki előrehozottan érettségizett, a tanárom pedig saját szabadidejét feláldozva ingyen tartott csak nekem heti 3 plusz órát, ami szerintem nagyon nagy szó. Remelem tudtam segiteni. 🤗

2020. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! A Babits nekem is az egyik legszimpatikusabb suli! Szerencsére én is elég könnyen tanulok. Válaszod alapján még jobban tetszik az iskola! Köszi!
2020. máj. 5. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!