Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem vettek fel SOS (felvételi)...

Nem vettek fel SOS (felvételi) SOS?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Sajnos nem vettek fel egy iskolába sem.Előre elmondom,hogy nem azért,mert buta vagyok,vagy ilyesmi,hanem azért,mert sajnos csak 2 sulit írtam be.

Jövőhéten fogunk beszélni az igazgatóval,hogy hátha valahogy nem kerülhetek be.Ha méltányossági kérelmet írok,vagy fellebezést,akkor lehet hogy felvesznek.Mit írjak bele,és hogy?

Kérlek segítsetek,mert nagyon kétségbe vagyok esve



2020. máj. 1. 04:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez attól függ, hogy van-e szabad kapacitás a suliban.
2020. máj. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

A jobb sulik kilencedikben fel vannak töltve. Szerinted mennyi az esélye, hogy felvesznek?

Marad a helyi gyűjtő ahová mindenkit felvesznek.


Méltányossági kérelembe bele lehet írni, hogy sajnos elrontottad a felvételidet pedig az általánosban nagyon jó tanuló voltál. Minden álmod ebbe az iskolába való bekerülés mert teljes mértékben azonosultál az iskola szellemiségével. Oda járnak a barátaid és te közösségi ember vagy meg csapatjátékos.


Ne haragudj, de az eltaktikázásodért saját magadat okolhatod. Miért nem jelöltél meg több iskolát?

2020. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban fellebbezés, de ha nagyon hátul voltál a rangsorban és előtted lévő 1-2 gyerek is ezt teszi akkor esélytelen. Aztán nagyon sok iskolában van kiírva május 11-re pótfelvételi és nem biztos, hogy a legrosszabb iskolákban. Nagyon sok gimnázium, vagy szakközépiskola is ir ki ha nem telt be a létszám. Ezt azt hiszem az oktatási hivatal honlapján lehet megnézni. Nem kell rögtön gyűjtő iskolában gondolkodni. Még nincs veszve minden.
2020. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem se vettek fel tavaly sehova, kitűnő bizonyítvánnyal, bekerültem egy rossz gimibe, utálom, de januárban újra felvételiztem, és most felvettek az álomsulimba..
2020. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4.

És előbb nem is lehet átmenni máshova?

2020. máj. 1. 22:40
 6/14 anonim ***** válasza:
De, viszont én nem tudtam, mivel nyelvi elokeszitobe jártam, es ahova menni akartam ott nincs ilyen tagozat.
2020. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kezdjétek hívogatni a szóba jöhető iskolákat, amiket nem írtál be, hátha van valahol még hely. Ne várd meg hogy ők osszanak be valami gyűjtőbe.
2020. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Méltányosságinak akkor van esélye ha csak épphogy lecsúsztál, pár ponttal.
2020. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha 2 ponttal csúsztunk ki a felvételi ponthatárból, akkor esélyes lehet?
2020. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is 2 ponttal csúsztam le tavaly, de nem nagyon érdekelték, fellebezéssel igazából azokat veszik fel akiknek van valami fajta protekciójuk.
2020. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!