Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha magyar érettségin a novella...

Ha magyar érettségin a novella elemzésem több lett mint 800 szó, mennyi pont levonásra számíthatok?

Figyelt kérdés
Kerestem korábbi megoldókulcsokban választ, de nem találtam, csak arra az esetre, ha kevesebb szót írok, mint az elvárt 400. Viszont mi van akkor, ha több, mint 800 szó?
2020. máj. 4. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy levonnának. Szerintem senki nem fogja végigszámolni, hogy 799 vagy 810 szót írtál-e.
2020. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a magyar tanárunk azt mondta, ha feltünően sok akkor le kell számolniuk a szavakat. Ha több mint 800 szó akkor pontot kell levonnia.
2020. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem hinném, hogy levonnának ezért. Onnantól kezdve, hogy a minimum szószám megvan, a tartalom a lényeges. Ha oldalakat ír valaki a semmiről akkor nyilván nem kap pontot, de nem azért mert sokat írt, hanem mert tartalmatlan. Viszont egy novelláról amúgy sem lehet regényeket írni. De ügyes vagy, hogy ennyi sikerült, nekem alig lett több mint 500 szó.
2020. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 4 oldal, több lehet kevesebb nem, szóval nyugi.
2020. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!