Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen kéttannyelvű iskolák...

Milyen kéttannyelvű iskolák vannak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Milyen nyelven elérhető még a leggyakoribb angolon és a németen kívűl?

Általános ikolába is van kéttannyelvű, ami nem angol vagy német? Ha van, milyen nyelvű és hol?

Jó tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban vagy jókat hallottatok róluk?



2020. máj. 5. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van általános iskolából is kéttannyelvű és szakgimnáziumból is, főként angol vagy német.

Gimnáziumból ezen kívül francia, spanyol és olasz kéttannyelvű létezik, de ezek ritkábbak, nehéz is bekerülni ezekre a helyekre.

2020. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Budapesten a Kölcsey gimiben is van magyar-francia kéttannyelvű osztály. Én ebbe az osztályba járok. Eléggé húzós. Sokat kell tanulni és köztudottan a francia nyelv nem túl könnyű.
2020. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy van kínai-magyar kéttannyelvű is, de nem vagyok benne biztos. Én egyébként magyar-angol kéttyannyelvűbe járok ált. iskolás korom óta, és szeretem
2021. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!