Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig tart pontosan a tanév?

Meddig tart pontosan a tanév?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy már szeptemberig nem megyünk vissza, de hallottam másoktól, hogy elvileg május végén befejezzük és júniusban már ez az digitális oktatás sem lesz.

Ez lehetséges vagy tudtok erről valamit?



2020. máj. 7. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mondott ilyet a Kormány, csak azt, hogy májusban még biztos nem kell iskolába menni.
2020. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tanév szinte mindig június 15-ig tart, jelen állás szerint most is. Az egyedüli kérdés, hogy júniusban be kell-e majd menni. A kormány azt mondta, hogy májusban végig digitális oktatás lesz, de a júniusról nem tudunk semmit, de jelenlegi állás szerint június 15-ig tart a tanév, csak a tanítási módszernaz egyedüli kérdéses.
2020. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- A tanév június 15-ig tart ugyanúgy, mint mindig

- Kormányunk azt mondta,hogy egyelőre május végéig marad a digitális oktatás és aztán MAJD ELDŐL!

Aztán, hogy most be kell-e menni még arra a két júniusi hétre, talány. Én sok értelmét már nem látnám...

2020. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!