Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki lebetegszik, azt a...

Ha valaki lebetegszik, azt a virtuális oktatás ideje alatt is elfogadják a tanárok a hiányzás okának?

Figyelt kérdés

#betegség #hiányzás #virtuális oktatás
2020. máj. 8. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elfogadták egy pár napra, pedig egyébként nem is voltam beteg, csak bekamuztam. De nem ajánlom egyébként senkinek ezt a módszert! Szimplán csak lusta voltam a digitális oktatás elején otthon tanulni. Ha normális tanáraid vannak, akkor megértik, és szerintem meg is beszélheted velük, hogy ne kelljen megjelenned egy ideig online órákon sem. Viszont mindenképp szólj előre, mert ha utólag szólsz, akkor azt fogják addig hinni, hogy direkt lógsz el az órákról.
2020. máj. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!