Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újlaki Általános Iskola...

Újlaki Általános Iskola vélemények?

Figyelt kérdés
Most állunk iskola választás előtt

2020. máj. 14. 12:06
 1/4 Anonimgirl2 válasza:
Az én gyerekem harmadik osztályba került oda, arra az időszakra nem panaszkodom, az osztályfőnöke kedves volt, bár a tanév vége felé már megmutatkozott a kétszínűség, ami sajnos egészen hatodikig jelent volt és megmaradt a felsősöket tanító pedagógusok között is. Elég nívós iskolának számít, ismert emberek gyerekei jártak - és gondolom járnak oda a mai napig is - oda és a vezetőség általában feléjük is hajlott. Eleinte nagyon szimpatikus volt az igazgató és hiszem, hogy irányunkban a végtelenül kétszínű, sunyi, részrehajló osztályfönöke végett változott meg, ugyanis mi abszolút elfogadtuk az iskolába járó Bólyai Gyerekotthon diákjait is,az osztályfőnöknő pedig lenézte és elítélte őket, aki velük barátkozott, ellenségévé vált :( Én soha, senkinek nem ajánlom azóta ezt az iskolát, emiatt a nő miatt nagyon nehéz és megterhelő egy éven mentünk át a gyerekemmel, mélységesen elítélem ezt a fajta magatartást, már bánom, hogy nem jelentettem a Klik felé, hogy milyen hozzáállást engedtek meg maguknak a gyerekemmel szemben.
2020. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huh, ez nagyon kemény! Mikor volt ez? Ki volt az?(ha nem akarsz válaszolni, megértem!)
2020. jún. 29. 07:39
 3/4 Anonimgirl2 válasza:
Most fejezte be a lányom a 8.-at, kettő évvel ezelőtti a történetem. Kizártnak tartom, hogy bármi is változott volna, tekintve, ha az igazgató már akkor engedte a pedagógusok ilyesfajta viselkedését és megnyilvánulását, akkor engedi ezt a mai napig. Aki az én gyerekem osztályfőnöke volt és szaktantárgyakat okatott, az egy nő volt, Keglovicsné Vas Évának hívták, de ő csak felsősöket tanít. Az első négy év jónak mondható, ha ennél az iskolánál maradtok, akkor talán jó négy évetek lesz. Csak egy példát a sok közül megemlítenék még neked. Járt akkoriban három nap szülői igazolás (ebben a suliban ez tíz nap volt, gondolom én, iskola válogatja) és én elfelejtettem aláírni, mert hét napból hetet dolgoztam és mellette láttam el egyedül az otthoni teendőket és a gyermekemmel való mindennapos tennivalók is rám vártak. A pedagógus nem hívta fel erre a figyelmemet írásban (még akkor megtudtam, hogy hivatalos menete egy írásos jelzés a szülő felé, hogy tudjon arról, ha nem így van, a gyerekjólét felé jelezniük kell az "igazolatlan" hiányzást) majd amikor ezt közöltem vele, sikítva rámnyomta a telefont és most már tudom (mert akkor bementem beszélgetni az igazgatóval) hogy utána azonnal mozgosította az igazgatót. Szóval bementem ezt átbeszélni és nem fogod elhinni, de egy ezeréves telefont nyomott az orrom alá, hogy nézzem meg, ott van az sms-e, miszerint ő jelezte nekem a hiányosságomat. Közben a gyerekemtől tudom, egy nagykijelzős iphon telefonja volt ,ez csak átverés volt, hogy ne jelezzem a KLIK felé. Ma már nagyon bánom, de annyira fáradt voltam, hogy nem volt erőm még egy levelet sem megfogalmazni :( A KLIK kivizsgálta volna az egészet és megerősítettek volna abban, hogy a pedagógus óriásit hibázott, hiszen hazudott és ezeken felül még a gyerekemet is tönkretette lekileg.
2020. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon fogok figyelni! Remélem már jól van a gyerek. Minden jót!
2020. júl. 20. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!