Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most tényleg elkezdődhet a...

Most tényleg elkezdődhet a középiskolákban a tanítás?

Figyelt kérdés
Állítólag felhívta anyámat az iskola, hogy 2-ből bukásra állok, és szerdától nekem bekéne mennem kis csoportokkal tanulni. Ez lehetséges?

2020. máj. 18. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Állítólag felhívta, vagy felhívta, hogy állítólag?


Egyébként hogy a francba tudsz két tárgyból is bukásra állni, amikor potya ötösöket lehetett szerezni?

2020. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Általános vagy középiskola?
2020. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 állítólag felhívta, és úgy, hogy nem érdekel az egész mert jövőre másik suliba megyek, másik szakmára


#2 középiskola

2020. máj. 18. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen, lehetséges. Csoportokban eddig is lehetett menni suliba, most meg simán elképzelem hogy neked tényleg kell mert hülye vagy mint a s.e.gg.
2020. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te vagy a hülye kis bu.zi
2020. máj. 18. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Én nem buktam középiskolában semmiből, anyámat főleg nem hívogatták az ügyeim miatt.

De mindegy, elhiszem hogy fáj az igazság.

2020. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert biztos sikerült elsőre megtalálnod a megfelelő szakmát és iskolát, nekem viszont nem, és érdekes közismereti tárgyakból nem is bukok csak szakmaiból, de abban is biztos vagyok, hogy nem rontottad el úgy mint én, hogy a vírus előtt 5-kor keltem, és este értem haza, mert nem itt van a suli, de a koliban szarul alakultak a dolgok. Kiváncsi vagyok mennyi kedved lett volna este 6-kor hazaesve kajálni a többi dolgot elintézni majd 7-kor még elkezdeni tanulni, hogy aztán semmit ne tudjál aludni és pénteken már úgy felkelni 5-kor, hogy nem is akarsz már létezni mert eleged van az egészből de még nem tudsz váltani. Na ha ilyen helyzetbe kerültél volna mint én megnézném, hogy meglenne-e mindenből a kettes.
2020. máj. 19. 00:17
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Több szakmád is lehet, ez csak a kifogás hogy nem szereted. Ha már elkezdted akkor fejezd be és tanulj aztán mást. Ez csak középiskola hahó, mégse vagy képes megcsinalni!

Majd ha munkába állsz rájössz hogy az sem lesz könnyebb...

2020. máj. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!