Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon gáz ha eddig egyetemen...

Nagyon gáz ha eddig egyetemen 2 tárgyam nem sikerült?

Figyelt kérdés
2. szemeszteremnek lett vége és eddigi félévek során 2db különböző tárgyból buktam meg.

2020. máj. 19. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de azért intő jel. Hogy mennyire kellemetlen, az attól függ, milyen ráépülések vannak.
2020. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Számvitelből buktam amire a vezetői számvitel épül. Másik a vállalati pénzügyek ami egy féléves tárgy és nem épül rá semmi.
2020. máj. 20. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nem mindig a hallgató hibája, ha nem sikerül egy tárgy. Vannak olyan tanárok, akik kifejezetten arra mennek rá, hogy az évfolyam többségét lerázzák.. Azzal viszont egyet kell értsek az első válaszolóval, hogy valóban intő jel. Érdemes vagy csoporttársakkal vagy felsőbb évesekkel konzultálni, esetleg keresni valamilyen felkészítőt. Good luck.
2020. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nekem már megszokott hogy egy félévben 2-3 tárgyam nem sikerül. Először nagyon rossz volt, de most már hozzászoktam. Nem érdemes stresszelni miatta, ha most nem, majd meglesz jövőre. Eddig a legtöbb másodszorra meglett, 2 olyan tárgyam van amit harmadszor veszek fel.
2020. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!