Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent ha megbuktak a...

Mit jelent ha megbuktak a Közszolgálati Egyetem tisztképző pszichológiai alkalmasságin?

Figyelt kérdés
Ma voltam és arra jutottak, hogy az idegen közegben való bizonyos mértékű szorongásom miatt és mert nehezen illeszkedik be idegen közegbe nem mehetek tisztképzőre. A Közszolgálatit már elengedtem, de ez a dolog nem hagy nyugodni. Mert tudom, hogy ezek valós adatok és épp ezért furán érzem magam. Van itt olyan aki így járt és vagy olyan, akitudna valami megnyugtató tanácsot adni? Előre is köszönöm.

2020. máj. 20. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem vagyok közszolgálatis, annyit tudok mondani, hogy itt próbálják kiszűrni az embereket, hogy ki hogy viselné a dolgokat. Mennyire tudnak az emberekkel dolgozni. Minden ilyen alkalmassági erre van.

Azért érzed furán magad, mert idegen helyen szorongsz kicsit?

Fölösleges, nem mindenki ugyanolyan. Van aki idegen helyen is otthon érzi magát, van olyan aki picit vagy nagyon szorong egy új helyen.

Ha gondolod felfoghatod úgy is, hogy ez a “sors” és lehet hogy a másodiknak megjelölt helyed lesz az igazi. Nincs világvége, kitartást!

2020. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A bukás egyáltalán nem negatív dolog. Azt próbálják kiszűrni, hogy személyiségileg ki illik oda, és ki nem. Olyan dolgokat is lehet megkéne csinálnod, amit te kellemetlenül tennél meg, vagy nem szeretnél. Ilyeneket meg nem lehet tisztként.

A nehéz beilleszkedésen egyébként lehet változtatni, de ez ebből a szempontból csak azt jelenti, hogy emiatt nehezen dolgoznál együtt másokkal, itt viszont elengedhetetlen a csapatmunka + ébernek kell lenni, nem szabad, hogy ez kizökkentsen. Bármikor kaphatsz új társat magad mellé stb, ami nem szabad, hogy hátráltasson.

Nekem amúgy van olyan ismerősöm, aki tavaly megbukott ezen, idén meg átment. Gondolom dolgozott a "hibáin".

2020. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugi, tapasztalatból mondom, hogy a pszcihológia alkalmasságin igyekszenek legalább a csapat felét megvágni. :) Több emberről is tudok, akinek másodjára, vagy harmadjára sikerült csak.
2020. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

Éppenséggel torzíthattál is volna a személyiségeden.

Mondjuk ne bánd, civilben jobb lenni.

2020. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy voltal pszichikain ha most atmenetileg nincs, es eloszurest tartanak helyette?
2020. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MessorKing18 válasza:

Azt hogy sok válaszod nem passzolt, amiket elsőnek adtál, vagy utolsónak, sok kérdés ismétlődő, így látják hogy hol füllent valaki,

Egyébként meg hogy nem vesznek erre fel,

Ömt ött

Övt be még felvehetnek

2020. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!