Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi tanúsítványt kipostá...

Érettségi tanúsítványt kipostázzak?

Figyelt kérdés

Nincs jogviszonyom, már van érettségim. Kormányhivatalban jelentkeztem szintemelőre. Egy iskolát jelöltek meg helyszínnek, ahol lesz az átadás. Viszont nekem azaz időpont nem jó.

Hogy ha nem veszem át, akkor postázzák?

Hogy ha nem veszem át, és nem is küldik ki nekem, attólmég az adatbázisba bekerül az eredmény? Tehát felvételi során a rendszer ez alapján számolja majd a pontokat. (Felvire az érettségit és a tanúsítványt se kell feltölteni)


2020. máj. 27. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert tavaly is eljöttek átvenni. Emellett meg alá kell írni egy papírt ott,hogy átvetted.
2020. máj. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem veszed át, nem reális, hogy kipostázzák. Maxiumom később eltudsz menni érte


Mivel nem kell feltölteni a tanusítvány, illetve az érettségit így bekerül automatikusan az adatbázisba.


#1 voltam

2020. máj. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kipostázzák a tanúsítványt. A viszgabehívóval küldtek egy tájékoztatót, ott írják, hogy a törzslapkivonatokat és a tanúsítványokat postázzák. Csak annak kell személyesen bemennie aki bizonyítványt kap.
2020. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van #3, nekem konkrétan mondták is megtekintésen ha tanusítványt kapok be se menjek eredményhirdetésre mivel postázzák, az e-felvételi rendszerbe pedig automatikusan bekerül
2020. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!