Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőoktatási Felvételi...

Felsőoktatási Felvételi Szakmai Vizsga anyaga?

Figyelt kérdés
A felsőoktatási felvételi szakmai vizsga feladatai(pl.történelem) a korábbi évek emelt szintű érettségi vizsgákból kerül kisorsolásra?

2020. máj. 28. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem feltétlenül kisorsolásra, de azokbol állítják össze.

Te hol érettségiztél? melyik tárgybol mész?

2020. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én 2005 előtt érettségiztem és történelemből fogok felsőoktatási felvételi vizsgára menni.
2020. máj. 29. 15:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Értem. Sok sikert neked!
2020. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, voltál ezen a felsőoktatási felvételi szakmai vizsgán? Milyen volt? Írok privátban ha nem bánod.
2021. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az elmúlt évek feladatsorából állítanak össze egyet? Vagy hogy kell ezt elképzelni?
2021. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, az elmúlt évek feladatsoraibol állítják össze.

4-es, te miért mész rá? Hol és mikor érettségiztél?

2021. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia! Mármint ugyanazokat a feladatokat adják amiket már egyszer adtak? Vagyis azokból. Jól értem? Emelt szintű érettségit kell tennem matekból mert ez kell a szakra amire jelentkezni szeretnék. 2003-ban érettségiztem akkor még emelt szintű se volt sehol.

Te voltál már ilyen vizsgán? A rendesen érettségit írókkal egyszerre van a vizsga? Milyen? Tudnál mesélni róla többet?

Köszönöm!

2021. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem akkor van, mint az érettségi. Az egyetem szervezi. Oda hívnak be, amelyik egyetemet első helyen jelölöd. Az eredmény érvényes a többi egyetemen is. Ha megvan a 45%, akkor elfogadják emeltnek. Ebben az esetben a 2003-as érettségi vizsga eredményéből számolnak pontot, ehhez adják az 50 többletpontot. Sok sikert neked!
2021. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 EVA800 ***** válasza:
Szóbeli rész van?
2021. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te voltál végül? Nem tanulom végig a teljes történelem anyagot 1 év alatt ha nem muszáj. Régebbi emelt feladatlapot kaptál?
2021. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!