Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Kőbányai Szent...

Milyen a Kőbányai Szent László gimnáziumban az angol szintfelmérő?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két hét múlva lesz angolból szintfelmérő a Kőbányai Szent László gimnáziumban. Készültem rá, csak nem tudom pontosan, hogy mire számítsak. Ha valaki tudna mondani valamit az előző évek szintfelmérőről, mondjuk, hogy inkább nyelvtant kérdeztek-e vagy szókincset, vagy kellett-e fogalmazás írni, vagy nem. Ha ezekből kaphatnék egy kis felvilágosítást, akkor azt nagyon megköszönném.

2020. máj. 29. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Van nyelvtani, szókincses és szövegértés része is. Úgy van összeállítva, hogy egyre nehezebb, magasabb szintűbb. Például nekünk a szövegértésnél 3 szöveg volt, és egyre nehezebb nyelvezetű volt és a kérdések is olyanok voltak amihez tényleg érteni kellett a szöveget, nem igazán tudtad belőle pontosan kiolvasni. Egyébként ilyen x-elgetős az egész feladatsor, nekünk adtak hozzá válasz lapot, amin ugye be x-elted hogy az adott feladatat az A B C vagy D. Olyan mint a Zrínyi matekversenyen. Azt tudom tanácsolni, hogyha valamit nem tudsz, akkor ne tippelj, mert hogyha tippelsz egy csomót és jó is lesz, akkor nem a megfelelő szintű csoportba fogsz kerülni, de szerintem ezt ott is el fogja mondani a felügyelő tanár. Egyébként nem nehéz, semmiképp ne izgulj, sok sikert! :)

2020. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, és a segítséget. :)
2020. máj. 29. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, ha van még valami kérdésed bármivel kapcsolatban, írj :)
2020. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!