Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El tudnék végezni sikerrel...

El tudnék végezni sikerrel egy mérnökinfót vagy gazdinfót ezekkel az eredményekkel?

Figyelt kérdés

A matek 79%, infó 73%, mindkettő időhiány miatt nem lett több. Tudom, lassabb vagyok, mint kellene, szembesülök vele folyton, de amit csinálok az jó, nem írok hibás eredményeket vagy butaságokat, csak talán megfontolt vagyok és lassabb, mint mások, ezek szerint.


Lenne esélyem egy infó karon ezekkel az eredményekkel? Pontok alapján bekerülök, de félek, hogy kevés, ahogy teljesítek, mert nem valami erős eredmények szám alapján.



2020. máj. 31. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
A háttértudás számít, nem az, hogy 79% lett a matekod vagy 90%. Simán el tudod végezni, hajrá!
2020. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtetted leírni, hogy emelten vagy középszinten lett ennyi... Nem mindegy.


Az a tapasztalat, hogy a bekerülési pontszám nem korrelál túl erősen azzal, hogy be tudod-e fejezni a képzést. Az első egyetemi zárthelyi dolgozat eredménye (asszem valami analízis 0. zh) már igen. Szóval iratkozz be, és az első évben ki fog derülni, hogy megy-e. A leírt korrelációt nem tanulmányban láttam, csak hallomásból van meg az infó, szóval nem 100%. (egy BME-s oktató)

2020. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hova mesz tivabb? Hany pontod lesz?
2020. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán el tudod.
2020. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!