Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt meg tudom tanulni hétfőig?

Ezt meg tudom tanulni hétfőig?

Figyelt kérdés

Szóval az utolsó előtti vizsgámról lenne szó,amire a tanulást a barátom szülinapja miatt jól elhalogattam.

10 diasor van és egy diasor kb 50 diából áll( nincs rajta nagyon sok szöveg,viszonylag nagy a betűméret is).

Ennyit hétfő reggelig meg tudnék tanulni szerintetek?

Már elkezdtem (az első diasor felénél járok), csak nagyon parázom és pánikolok,hogy nem fog menni és ez elvonja a figyelmemet.

Légyszi ,egy kis motiváció jól esne :D



2020. jún. 4. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyk vonja el a figyelmedet. Tiltsd le!
2020. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
86%
Szerintem meg lehet tanulni. Én a lusta formámmal mindent számonkérés előtt egy nappal tanulok meg, és így is kitűnő vagyok 😂 egyébként úgy szoktam tanulni, hogy elolvasom kb 3szor, utána felmondom (csak magamban), és ha nem megy, elolvasom még 3szor, és így tovább..
2020. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ne azt nézd, hogy hány dia, mert ha nincs rajta sok szöveg, akkor gyorsan lehet vele haladni. Én ki szoktam írni vázlatosan a lényeget, nekem könnyebb úgy tanulni, mert akkor jobban figyelek és utána is könnyebb abból átnézni, mint megnyitni újra minden diasort. Még van 4 napod, menni fog ez, csak most már tényleg ne húzd az időt.
2020. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Hogyha van 10 diasor, akkor azt kb. 10 db 90 perces órán adták le. Tegyük fel, hogy ha minden óra után még foglalkoztál volna fél órát a tanulással, ismétléssel, akkor az diasoronként 2 óra. (A végére már úgyis megunod, és az utolsót 15-30 percig fogod csak pörgetni. :D) Ez összesen 20 óra. Van még négy nap, az naponta 5, és akkor még meg sem kell magad erőltetni. :D (Ez persze nem azt jelenti, hogy akkor elég hétvégén nekiállni, és legyen napi 10, vagy utolsó nap, és napi 20...:D)
2020. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Laptopon pdf-ben van az anyag,én ott húzom ki kiemelővel.

Kiírni már nincs időm,kinyomtatni meg most nem tudom :D

2020. jún. 4. 13:57
 6/9 anonim válasza:

Hogy állsz? :)

Én pénteken záróvizsgázok, de még nem pánikolok..még xd

Én világ életemben úgy csináltam, hogy ha már nem is volt elég időm, mindig amire jutott elég idő, azt rendesen megtanultam. 4 nap bőven elég. Olvasd el értelmezve a diasorokat. Egyébként ha jól el van magyarázva a diasoron a tananyag, akkor gyorsan meg lehet tanulni ;)

Hajrá!! :D

2020. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elég jól,mára már csak egy pici maradt:D

Neked is hajrá:D

2020. jún. 7. 10:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk azóta szakítottunk a barátommal,szóval kicsit kritikus a helyzet,de a tanulásba folytottam a bánatom,úgyhogy vizsga szempontjából talán meg jól is jövök ki a dologból.
2020. jún. 7. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
fojtottam fojtottam fojtottam fojtottam fojtottam fojtottam fojtottam fojtottam fojtottam fojtottam fojtottam fojtottam
2020. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!