Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha ugyanannyi pontja van két...

Ha ugyanannyi pontja van két embernek,de az egyiknek két emelttel van annyi pontja,azt figyelembe veszik felvételin?(2020)

Figyelt kérdés

Pl.Vegyünk két kitalált embert,Bélát és Pistát.

Béla emeltezett angolból,de csak ebből van emeltje,így 380 pontja van.

Pista szintén emeltezett angolból,viszont vette a bátorságot egy második emelthez(legyen pl. töri),de két emelttel ugyanúgy 380 pontja van,mint Bélának.(Tegyük fel,hogy mindketten elérték angolból a 60%-ot,Pistának pedig a második emeljte 45% feletti,így arra is megkapja a többletpontokat,külön nyelvvizsgája egyikőjüknek sincs.)


Ez esetben van bármi jelentősége,hogy Pistának 2 emeltje van?Ha kettejük közt kell dönteni,akkor inkább Pistát fogják felvenni,vagy teljesen azonos a helyzetük?



2020. jún. 7. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy kettejük között kell dönteni, és mindegy, hogy hogyan érték el a 380 pontot.
2020. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs! Ha mondjuk egy adott szakra 100 embert vehetnek fel, akkor ha úgy jön ki, hogy mondjuk 420 pont fölött 99-en vannak, és 420 pontja pedig pont két embernek van, akkor vagy felveszik mindkettőt, vagy egyiket se. Egyetem és évjárat függő :D
2020. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, egy kis info:

[link]

2020. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,szóval akkor mindegy.Köszönöm szépen!
2020. jún. 7. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít. Ha 380 a ponthatár és Bélának meg Pistának is annyi van, akkor vagy mindkettőt fel kell venni, vagy egyiket sem.
2020. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont azért van pont rendszer, hogy ilyen ne legyen.
2020. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!