Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor iratkozhatok ki egyetemről?

Mikor iratkozhatok ki egyetemről?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben kezdtem az egyetemet, de hamar rájöttem, hogy mégsem választottam jól (sem szak, sem iskola terén), ezért második félévben passzíváltattam magam. Már jelentkeztem másik helyre, viszont szeretnék kiiratkozni a jelenlegi egyetememről, de nem tudom mikor van rá lehetőségem, és nem találtam róla információt sem. Tavaly szeptembertől egy 1,5 hónapos időszakban lehetett kiiratkozni illetve passzíváltatni, nem tudom, hogy csak ebben a pár hétben lehet az ilyesmit intézni vagy bármikor, valamint nem lenne későn ha csak szeptemberben iratkoznék ki, ha mellette közben felvennnének máshova?

2020. jún. 10. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a dékáni hivatalt.
2020. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiiratkozni bármikor ki lehet.
2020. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor ki tudsz

Én úgy iratkoztam ki,hogy adtak egy kiiratkozó lapot azt kitöltöttem és postán feladtam kb 2 hét múlva már jött is a levél,hogy elfogadták a kiiratkozásom

2020. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, melyik egyetemre jársz, én Szeged jogi karáról iratkoztam ki. A kar honlapján volt egy nyomtatvány kiiratkozási nyilatkozat néven, kitöltöttem, bevittem a Tanulmányi Osztályra, kértek személyi, aztán két héten belül én is kaptam a levelet, hogy kiiratkoztam. Szerintem is bármikor meg lehet tenni.
2020. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!