Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szerintetek a jobb...

Melyik szerintetek a jobb választás? Trefort vagy Apáczai?

Figyelt kérdés
Fontos lenne a bővebb indoklás. Elsősorban biológia kémia szakosodás miatt érdekelne. De más gondolatok is már sok segítséget adnának.

2020. jún. 12. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
A harmadik
2020. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Egyikkel sem tudsz mellényúlni. Én a Trefortba jártam, a biosz-kémia fakt elég erős volt, sokan is mentek ilyesmi irányokba, orvosi, vegyészet, stb. De az Apáczai is erős ebben tudtommal. Olyan ember meg nem nagyon lesz, aki mindkét helyre járt és az ő véleménye is szubjektív lenne:D Menj el esetleg nyílt napra, nézd meg milyen a hangulat, neked melyik tetszik jobban.
2020. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Én Trefortos voltam, biosz-kémia faktos, simán felvettek az orvosira.
2020. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

A faktok kb ugyan olyan erősek, de szerintem a Trefort hangulata jobb. Eléggé laza a légkör, de mégis mindent megtanítanak.

Az apáczai inkább merevebb.


Írhatsz nekem nyugodtan privátban, ha kérdésed van, a Treforttal kapcsolatban( ha a fakt érdekel abban nem tudok segíteni)

2020. júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!