Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem találok gyakornoki állást?

Nem találok gyakornoki állást?

Figyelt kérdés

Most végeztem az egyetemen a 2.évemet,végeztem a vizsgákkal és mennék dolgozni,de semmi gyakonroki helyre nem hívnak be. Beadtam már vagy 20 céghez és még csak fel sem hívnak,nem szólnak vissza.

Első év után voltam már gyakornok fél évig,és akkor is amikor beküldtem az önéletrajzomat ,20 cégből 18ra behívtak interjúra.

Most semmi....gondolom a válság miatt. :/

Ti hogy találtok állást? Eléggé kétségbe vagyok esve...

24N



2020. jún. 16. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyar Postát próbáltad?
2020. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát azt pont nem.
2020. jún. 16. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is most keresek szakmai gyakorlatot.

Ha megkerdezhetem, milyen végzettséggel és helyileg hol keresel?

2020. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fővárosban és végzős gazdasági szakos vagyok.
2020. jún. 18. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az sajnos nem túl biztató akkor...
2020. jún. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most sokan küzdenek ezzel. Nem a te hibád.
2020. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kereslet kínálat.

Patkány a munkaadó és a munkavállaló is egyaránt. Amikor annó ugyan ilyen volt a munakerő piac 5-6 éve, akkor ugyan ez volt a helyzet. Kevés munka, sok munkakereső és még csak vissza sem szóltak a munkaadók. Aztán jött a gazdasági fellendülés és mi történt? Sírtak nekem az ügyfelek, hogy pályázik a jelölt, megbeszélik az interjúidőpontot és visszajelzés nélkül nem jött el az interjúra - nem ismerős? :D :D

És miért nem mentek el az interjúra? Mert sok lehetőség volt, kaptak jobb ajánlatot, és annyira gerinctelenek, hogy vissza sem szólnak, hogy "bocsi, van másik".

És most mi van? Megint fordult a kocka és most a munkavállalók sírnak, hogy nem jeleznek vissza nekik.

Igazából, megérdemlik egymást a magyar munkavállaló és munkaadó.


Persze tisztelet a kivételnek

2020. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!