Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetem vagy nemzetközi...

Orvosi egyetem vagy nemzetközi tanulmányok?

Figyelt kérdés

Matekból rossz vagyok,ellenben biológiából,magyarból,töriből és nyelvekből is jó vagyok.Kémiában a számolós részek nem mennek,de azon kívül azt is szeretem és megy.

(Légyszi olyanokat ne írjatok,hogy amelyik érdekel,mert mindkettő érdekel,ezért írtam ki a kérdést.És nem,nem ez alapján fogok dönteni,de jól jönne némi iránymutatás..:/)



2020. jún. 19. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
ORVOSI!!!!
2020. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kérlek meg is indokoljátok?(És légyszi azt is írjátok oda,hogy ti hova jártok)
2020. jún. 19. 19:23
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Egészségügyben dolgozom és nem mennék orvosnak. Mondjuk attól is függ, hogy milyen szak érdekel. Belgyógyászat, mozgásszervek, szülészet, sebészet, neurológia, radiológia stb.
2020. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Megkérdehetem,hogy miért nem?Általános orvosira mennék egyébként,ha orvosira mennék.
2020. jún. 19. 20:04
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

A nemzetközi tanulmányok önmagában kevés szerintem ahhoz, hogy jól el tudj vele helyezkedni. Mindenképpen kell hozzá valalmilyen piacképes mesterképzés vagy olyan szakmai tapasztalat. Illetve nagyon erős nyelvtudás.

Én az orvosit választanám, biztosabb elhelyezkedési lehetőséget kínál, külföldön is nagyon jól megállja a helyét.

2020. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Ha felmerül a kérdés, akkor nem orvosi.

Oda olyan elhivatottság kell, ami megingathatatlan.

Kitanulod a beled, feladod a magánéleted javát és nem leszel megfizetve nyugdíjig.


SZóval nemzetközi tanulmányok!

2020. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Nekem van egy pár nemzetközi kapcsolatos ismerősöm. Mindegyikük váltott az alapképzés után valami másra. Remélem tudtam segíteni.
2020. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Én, bár nem orvos lettem, de a matek és a biosz volt a kedvenc tantárgyam. Az egyetemen minden reál tantárgyat azért tudtam megtanulni, mert ez a kettő adta az alapot. A matek azért, mert megtanított logikusan gondolkozni. Szerintem egy orvosnak is kell, hogy menjen a matek. A logikus gondolkozás miatt. Hogy meglásd az összefüggéseket.

Biológiából mi a kedvenc témád?

2020. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A nemzetközi tanulmányok alapképzés után mindenképp csinálnék mestert is.Azt egyébként kihagytam,hogy belföldön tervezek maradni.

21:36-os Annyira azért nem vagyok rossz matekból,hogy ne tudjak logikusan gondolkodni:D (3-as vagyok belőle,egyszerűen csak sosem foglalkoztam vele,hogy jobb legyek,mert sosem szerettem).

Nincs kedvenc témám,mert nincs olyan téma biológián belül,ami ne érdekelne (talán a virológia és az emberi vér,de tényleg majdnem minden témát szeretek biológián belül).

Ajánlották nekem a az UNICEF és az EU egészségügyi részlegeit valamint a WHO-t is,hogy az nekem való lenne,de ott nem hiszem,hogy lehetnék sima orvos,szerintem ezeken a helyeken csak papírmunka van..Mert ugye ezekkel meglenne az nemzetközi tanulmányok és az orvosi környezet is,amik érdekelnek.Viszont a papírmunkától rosszul vagyok.:D (Jó egy keveset még elviselek de sokat nem).

2020. jún. 19. 22:46
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Hát, ha nem mennek a számolások, akkor ne az orvosira menj. Orvosként is ki kell majd számolnod pl.testfelszín alapján a szükséges hatóanyagmennyiséget.
2020. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!