Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Online záróvizsgán vett már...

Online záróvizsgán vett már részt valaki? Milyen tapasztalatai voltak?

Figyelt kérdés

Milyen ilyenkor a tanárok hozzáállása, hogy történik a "tételhúzás", van felkészülési idő? Muszáj a kamerába nézni végig?

Konkrétan az Eszterházy Egyetemen fogok vizsgáni hétfőn, azért lennék kíváncsi.



2020. jún. 20. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tételhúzásnál rámutatasz hogy melyiket szeretnéd. A tanárok kedvesebbek, ők nekik is fura a helyzet.

Kamerába nézni olyan mint a másik ember szemébe. Nyílván személyesen sem néznél sokáig a másik szemébe, mert az creepy. Próbálj meg természetes lenni, olyan ez mint egy online konzultáció (technaikai részleteiben), szóval ne parázd túl. Szerintem tudják, hogy a záróvizsga személyesen is para a legtöbb embernek, az online közeg csak rátesz egy lapáttal, szóval segítőkészek a tanárok. Ne aggódj ezen :)

2020. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, amit írtál, remélem így lesz. (csakhogy ezzel a vizsgáztató tanárral már volt nekem egy zárótanításom, és abszolút nem volt kedves, sőt hidegvérűen "kukacoskodó" inkább)

Nagyon jó lenne már túl lenni rajta...

2020. jún. 21. 00:03
 3/3 anonim válasza:
80%
Az én esetemben a tételhúzás úgy volt, hogy mondtam egy számot, ami egy borítékhoz tartzott és abban volt benne egy random tétel. Velem rendesek voltak, volt A ésB tételem is, és védés, de mindegyik esetben mondták, hogy nyugodtan összeszedhetem a gondolataimat. Teljesen korrekt volt az egész, persze ez függ attól, hogy a tanári kar milyen közösség volt és, hogy alapból hogy viszonyultak a diáksághoz.
2020. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!