Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bekerülhetek úgy dráma tagozat...

Bekerülhetek úgy dráma tagozatos gimibe, hogy nincs jó hangom?

Figyelt kérdés
A HMG dráma tagozata érdekelne. Ha minden más adottságom megvan hozzá, akkor nem feltétlen kizáró ok a hangom?

2020. jún. 21. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy nincs jó hangod? Ha egyáltalán nem tudsz énekelni akkor miért nem fejleszted az énektudásod?
2020. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kell egy alap amit lehet fejleszteni. Sajnos nekem ez nem adatott meg. Továbbá meg sem érné, hisz nem színészi pályán szeretnék a későbbiekben helytállni. A dráma tagozatot a kommunikációs készségeim fejlesztésének céljából választottam, illetve azért, mert az irodalom mindig fontos szerepet játszott az életemben.

Egész általánosban jártam szavalóversenyekre és egyéb humán témájú megmérettetésre, ahol jó eredményekkel végeztem. Mindezeket most nem azért írom le, hogy hencegjek vele, vagy elismerésre vágyom, csupán szeretnék az itt lévő idegeneknek egy képet adni, hogy általa eldönthessék, van -e esélyem bekerülni ének hang nélkül, esetleg ők jártak -e hasonló cipőben.

2020. jún. 22. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!