Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges hogy csak pár órás...

Lehetséges hogy csak pár órás a gólyatábor?

Figyelt kérdés
Minden barátomtól hallottam hogy nekik ilyen 4-5-6 napos a gólyatábor, ráadásul mindenki megy valahova, ahova engem vettek fel ott pedig pár órás és az iskolán belül lesz...

2020. jún. 22. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hol? Egyetem? Középiskola?


Lehet a vírus miatt nem gólyatábor lesz, csak gólyanap.

2020. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hogy pontosan középiskoláról vagy egyetemről van szó.


Ahogy az első írja elképzelhető, hogy a vírus miatt nem lesz hosszú gólyatábor. Talán még amiatt, hogy nem hajlandók vállalni az esetleges kockázatot függetlenül attól, hogy már lehet tartani nyári táborokat is.


Ha középiskolásba mész akkor annyi nyugtasson, hogy nekem 4 éve nem volt egy napos gólyatábor se, pedig akkor semmi vírus se más sem volt. Szimplán nem akartak szervezi ennyi embernek programot, emellett erre felé meg nem is elterjedt dolog :|

2020. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen középiskoláról van szó, köszönöm a válaszokat. csak azt furcsálom hogy tényleg szó szerint mindenkinek akit megkérdeztem ismerősök, barátok közül minimum 2 napos az egész program. :)
2020. jún. 22. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!