Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyetemen felveszek egy...

Ha egyetemen felveszek egy vizsgát és nem megyek el az automata 1-es? Ezek után elmehetek UV-ra?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk akkor nem kaptál jegyet, es az atlagnak 0-nak számított. sosem ertettem ennek mi értelme, ha már elpazarlok egy vizsgaalkalmat, akkor legalább bemegyek és megnézem s kérdéseket
2020. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetemfuggo, el kell olvasni mit mond a tvsz. Siman lehet h. pl. beteg vagy es azert nem jelensz meg, vagy be se adod mert annyira sz*rul sikerult. Ettol meg nem feltetlenul lesz elegtelen, viszont ha nem igazolod a betegseget, lehet h. draga lesz mert dijat kernek a vizsgan meg nem jelenesert es amig be nem fizeted, nem tudsz ujra vizsgazni.
2020. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ha nem mész el, de nem adod le, díjat is felszámolnak a nem jelent meg beírás mellé.
2020. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tanszékkel beszéld meg szerintem. Annak idején én benyaltam egy laza vírust (nem tudtam eltávolodni hosszú távon a fürdőszobától), és már nem tudtam másik időpontot felvenni. A tanszéken az ügyintéző nagyon megértő és rendes volt, átrakott egy másik időpontra, és még fizetni sem kellett érte. Igaz nem most volt, de egy próbát megér :)
2020. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!