Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nagy felvételis borítékból...

A nagy felvételis borítékból a papám kiszórt egy lapot! Nem tudom az ETR és a EHA kódomat?

Figyelt kérdés

Éppen hogy csak megnéztem mert amikor megjött a boríték sütöttem, papám pedig elkeverte azt a lapot amin a kódok voltak.:S Mit tegyek? Holnap felhívom őket de nem fognak hülyének nézni, egyáltalán tudnak majd segíteni?


Kérlek normális válaszokat adjatok, nem vagyok felelötlen, egyetemre alkalmatlan stb...nagyon el vagyok keseredve:((


2010. aug. 1. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyi! Gondolom a házban/lakásban bontottátok ki:) Magától a papír nem sétált ki! Forgasd fel a szobákat, helyiségeket. Meglesz az!!
2010. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De sajnos nem találom, ráadásul mivel a szüleim elváltak a boriték már járt apukámnál és a másik nagyszüleimnél is:S


Keresem, keresem, de nem találtom:(( Mit csináljak ha nem lesz meg?

2010. aug. 1. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Hívd fel az egyetemet. Nem olyna gáz, ennél nagyobb baromságokkal is hivogatják őket szerintem:D
2010. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért a papád nem semmi arc.
2010. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!