Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Társadalomtudományi...

ELTE Társadalomtudományi Karán mennyire befogadó/elfogadó a közösség?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy minden ember más, más értékekkel, de az érdekelne, általánosságban a karon milyen a légkör/ hogyan viszonyulnak a más rasszú vagy LMBTQ vagy például más vallású emberekhez?

2020. júl. 1. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Durva, hogy ez már téma Magyarországon.
2020. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Én a Corvinuson jártam a Társadalomtudományi Karra. A rasszizmusnak/kirekesztésnek, gyűlölködésnek a nyomát sem véltem felfedezni melegként. Ezen a karon hagyományosan elég sok LMBTQ ember van :)
2020. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
ELTE-BTK-n tanítok. A tanítványaink között sok a meleg és leszbikus, de a tanári karban is előfordul... a többi karon is hasonló a helyzet. Nem bánt majd senki.
2020. júl. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Hali, szabad megkérdeznem, hogy ezen belül melyik szakra jelentkezdtél?mert én is erre a karra jelentkezten.
2020. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Bár nem oda járok, van ott ismerősöm. Azt mondta hogy vannak szaktársak akikről köztudott, hogy melegek, de nem piszkálják őket ez miatt. Habár általánosságban, a fővárosban elfogadottabbak ezek a dolgok, mint az ország többi részében.
2020. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
En most jarom a 4.evemet a TaTK-n van szaktarsam akirol tudjuk hogy meleg, van aki felvallallja van aki nem, de sosem hallottam meg hogy barmelyikuket is piszkaltak volna az egyetemen. Igy elnek kesz, nem ettol lettek vagy epp nem lettek barataink. Egyetemen mar nem divat kikozositeni valakit csak mert mashogy gondolkodik mint mi. Nincs ezzel problemaja senkinek, sem a tanaroknak sem a diakoknak, ugyanugy van mindenki kezelve.
2020. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!